Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvikové, pracovní shrnutí za rok 2016

Rok 2016 začal změnou výcvikáře klubu. V březnu odstoupil z funkce Ing. Jan Horyna, který pro klub chovatelů loveckých slídičů pracoval aktivně a obětavě 12 let, vždy byl podporou pro všechny vůdce i organizátory zkoušek a jeho přítomnost na akcích byla vždy zárukou pečlivé připravenosti. I rok 2016 novému výcvikáři skvěle předchystal a většiny akcí byl nadále pilnou součástí, za což mu děkuji. Tým, který za léta vybudoval, tvoří vstřícní a pracovití lidé, jak organizátoři, tak rozhodčí. Doufám, že i nadále bude spolupráce všech v podobném duchu probíhat a další výcviková činnost KCHLS bude stejně úspěšná a rozvíjející se.

První rok ve funkci výcvikáře byl obohacující v mnoha směrech. Má vidina samotného rozvoje výcviku našich plemen psů však byla ovlivněna náročností přípravy veškerých dokumentů k organizaci zkoušek, která mi vedle zaměstnání a obstarání vlastních psů zabrala spoustu času. Snad mi v dalších letech půjde vše pružněji a budu schopná rozvíjet mé plány v KCHLS výrazněji. Retriever týmu pana Kubeše velmi děkuji též. Příležitosti být součástí si velmi vážím a přeji všem kynologům, sekcím plemen, hodně úspěchů na dalších akcích se svými loveckými pomocníky. Informace o dalších akcích sledujte na internetových stránkách.

 

Číselné hodnocení: V roce 2016 bylo uspořádáno 34 klubových zkoušek, z toho 5 dvoudenních. Nastoupila 639 psů (98 slídičů, 541 retrívrů). Předvedeno v ceně bylo 490 psů (254 psů v 1. ceně). Neuspělo 149 psů (18 slídičů). Celková procentuální úspěšnost klubových zkoušek v roce 2016 činí zaokrouhleně 77%. (Viz. další přehled).

 

1. ceny klubových zkoušek 2016

KZV Sloveč - Sloučená 14.5.2016

  1. WSS Jamie Merylic- 192 bodů, CACT

  2. NK Imir z Wdeckiego Parku- 188 bodů, CACT

  3. ASS Amaryllis Monroe Buxusson- 184bodů, CACT

  4. WSS Brixi Avoir du Nez- 181 bodů, R. CACT

  5. ASS Eirlys od Jakubského rybníka- 180 bodů, R. CACT

  6. ASS Uriana Hadí vrch- 180 bodů

  7. ASS Elodea of Klamar Garden- 172 bodů

  8. AC Coudy Canigou Oreaster- 168 bodů, CACT

  9. ASS Godin z Lipových dolin- 168 bodů

  10. WSS Bee Bee Králův hrádek- 162 bodů

  11. AC Qr Jasper z Vejmínku- 156 bodů, R. CACT

  12. CS Clumber Carlos od Bílých Jelenů- 156 bodů, CACT

  13. AC Aaron ze Senických polí- 152 bodů

  14. ASS Esma od Jakubského rybníka- 149 bodů

  15. AC Crazy Star Oreaster- 148 bodů

  16. WSS Cherokee Brixi´s Pride- 148 bodů

  17. ASS Great Gaston Rockdale- 144 bodů

  18. WSS Irwin Merylic- 141 bodů

  19. GR Nikolaus Gold Rebecca- 172 bodů

KZV Brno - Dvorska 21.8.2016

  1. AC Ara od Cenkolky- 189 bodů, CACT

  2. NK Beky Saltu Venator- 189 bodů, CACT

  3. NK Ala z Brannských blat- 188 bodů, R. CACT

  4. NK Angee z Bílé Vody- 184 bodů

  5. AC Filadelfia Štěprová- 184 bodů, R. CACT

  6. NK Berry Saltu Venator- 180 bodů

  7. NK Conny z Nížkovského klínku- 176 bodů

  8. AC Argo od Cenkolky- 146 bodů

  9. AC Ság- hegyi Zafir Caffé Machiato- 138 bodů

  10. GR Bella Iceword legend- 172 bodů

  11. GR Dream For Craze of Golden Cheer- 172 bodů

  12. LR Uxa z Proutku- 172 bodů

KBZ Divoká Šárka 5. 6. 2016

  1. ASS Ganwales Rosalie Princess Buxusson – 114 bodů, CACT

  2. NK Imir z Wdeckiego Parku – 112 bodů, CACT

KLZ Divoká Šárka 4. 6. 2016

  1. GR Souvenir Fleur De Jasmin – 258 bodů, CACT

KLZ Švábenice 9. 7. 2016

  1. GR Darsy z Kolbyho vršku – 268 bodů, CACT

  2. FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 260 bodů, CACT

  3. LR All Black Royal Standard – 260 bodů, CACT

  4. LR Lee Grand Sarblet – 260 bodů, Res. CACT

  5. GR Áres Flores Vitae – 258 bodů, Res. CACT

KZVP Švábenice 10. 7. 2016

  1. FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 172 bodů, CACT

  2. GR Darsy z Kolbyho vršku – 172 bodů, CACT

  3. LR Black Magic z Černobílé duhy – 170 bodů, CACT

  4. LR Avar Black – Magic Luckykay – 166 bodů, Res. CACT

  5. FCR Artois Stella Vrbovecké stráně – 162 bodů, Res. CACT

  6. LR Lee Grand Sarblet – 161 bodů

  7. LR Fiore Mia Belle Moravia – 157 bodů

  8. WSS Beretta Idol Bohemia – 96 bodů

kz-svabenice.jpg

 

KZVP Dobříš – Rosovice 17. 7. 2016

  1. FCR Akiro Nero Dolanská tlapka – 168 bodů

  2. NSR Erikachen Roisin – 166 bodů

KPZ Kosičky 6. 8. 2016 – Pohár světa myslivosti

  1. GR Armóns Golden Hevanar – 227 bodů, CACT

  2. GR Francis Rangee Aurea Rosa – 227 bodů, Res. CACT

  3. ASS Ganwales Romance Summer Buxusson – 217 bodů, CACT

  4. GR Anabella od Úpatí Spáleníku – 223 bodů

  5. NK Asta ze Slovákové – 214 bodů, CACT

  6. FCR Brina Labský vítr – 221 bodů, CACT

  7. LR Corinna Merlucius – 221 bodů, CACT

  8.  AC Coudy Canigou Oreaster – 212 bodů, CACT

  9. ASS Amarylis Monroe Buxusson – 187 bodů, Res. CACT

  10. NK Imir z Wdeckiego Parku – 186 bodů, Res. CACT

KZVP Kosičky 7. 8. 2016 – Pohár světa myslivosti

  1. GR Armons Golden Hevanar – 172 bodů, CACT

  2. GR Anabella od Úpatí Spáleníku – 172 bodů, Res. CACT

  3. GR Make Right Decisions Brdské zlato – 172 bodů

  4. LR Corinna Merlucius – 172 bodů, CACT

  5. NK Ala z Blannských blat – 98 bodů, CACT

  6. GR Eliot z Královských teras – 168 bodů

  7. NK Asta ze Slovákové – 95 bodů, CACT

  8. FCR Brina Labský vítr – 162 bodů, CACT

  9. LR Pat z Proutku – 161 bodů, Res. CACT

  10. FCR Renie Amyflatt Of Black Brianta – 160 bodů, Res. CACT

  11. NK Deisy z Javorového vrchu – Beskyd – 93 bodů

  12. LR Mister Magoo z Grodu Hrabiego Malmesbury – 158 bodů

  13. FCR Ch.Adeline Charline Falaksa – 148 bodů

pohar-sveta-myslivosti.jpg

 

KPZ Dobříš – Vacíkov 17. 9. 2016

  1. GR Ghost Jax Aurea Rosa – 232 bodů, CACT

  2. FCR Fleur de Lis Tercius – 232 bodů, CACT

  3. NSR Absolut First Ida Garonera – 226 bodů, CACT

  4. LR Arrow To My Heart of Galgaris – 208 bodů, CACT

KPZ Sloveč 8. 10. 2016

  1. GR Diamond Destiny Golden Martha – 232 bodů, CACT

  2. ASS Ganwales Romance Summer Buxusson – 221 bodů, CACT

  3. LR Queen Rose By Queen´s Joy – 228 bodů, CACT

  4. GR Cecíllia z Beskydského Kopečka – 226 bodů, Res. CACT

  5. NK Ala z Brannských blat – 212 bodů, CACT

  6. AC Coudy Canigou Oreaster – 212 bodů, CACT

  7. FCR Bombastic Verona Griffella – 217 bodů, CACT

  8. ASS Amaryllis Monroe Buxusson – 202 bodů, Res. CACT

  9. WSS Parcifal Sayles – 197 bodů, CACT

  10. WSS Beretta Idol Bohemia – 185 bodů, Res. CACT

KPZ Slabčice 22. 10. 2016

1.GR Angel Wings Magic Spell – 228 bodů, CACT

2.LR Cee Amazing Frace – 227 bodů, CACT

3.LR Portos z Ročkova – 223 bodů, Res. CACT

4.GR Emma Apraxia Felon – 215 bodů, Res. CACT

5.GR Bea Blanche Jackie´s Dream – 214 bodů

6.LR Uric – Gala z Vinice – 209 bodů

KPZ Hulín 22. 10. 2016

1.FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 232 bodů, CACT

2.LR Lee Grang Sarblet – 232 bodů, CACT

3.ASS Ganwales Romance Summer Buxusson – 224 bodů, CACT

4.FCR Rowena Black Brianta – 227 bodů, Res. CACT

5.LR Elizabeth Enjoy of Dashby – 223 bodů, Res. CACT

6.NK Iggy Any – Bon – 214 bodů, CACT

7.LR Riverlab´s Bambina – 221 bodů

8.NK Agáta Monymir – 204 bodů, Res. CACT

9.ASS Amarylis Monroe Buxusson – 167 bodů, Res. CACT

KPZ Manušice 11. 6. 2016 – Severočeské Derby retrieverů

  1. GR Don Fabio z Liblických rákosin – 232 bodů, CACT

  2. GR Ghost Jax Aurea Rosa – 228 bodů, Res. CACT

  3. FCR Arwi Valery Bohemia Tilia – 228 bodů, CACT

  4. GR Darius Flores Vitae – 228 bodů

  5. GR Christopher Bismilláhl – 211 bodů

  6. FCR Daffy ze Starého Brázdima – 210 bodů, Res. CACT

KZVP Manušice 12. 6. 2016 – Severočeské Derby retrieverů

1.FCR Arwi Valery Bohemia Tylia – 172 bodů, CACT

2.GR Rhapsody Misantos – 172 bodů, CACT

3.GR Make Right Decisions Brdské zlato – 170 bodů, Res. CACT

4.LR Julián Janis Joplin – 168 bodů, CACT

5.GR Christopher Bismilláhl – 166 bodů

6.FCR Cony od Turoveckých rybníků – 164 bodů, Res. CACT

7.GR Don Fabio z Libických Rákosin – 163 bodů

8.GR Ghost Jax Aurea Rosa – 160 bodů

9.FCR Daffy ze Starého Brázdima – 157 bodů

10.GR Diamond Angel Golden Martha – 151 bodů

KPZ Divoká Šárka 2. 7. 2016 – Pražské Derby retrieverů

  1. GR Annie z Týnského Podskalí – 232 bodů, CACT

  2. GR Amor Benjamin od Kojetických skal – 227 bodů, Res. CACT

  3. FCR Cony od Turoveckých rybníků – 224 bodů, CACT

KZVP Divoká Šárka 3. 7. 2016 – Pražské Derby retrieverů

  1. GR Souvenir Fleur de Jasmin – 172 bodů, CACT

  2. GR Afram Taefa Sannur Rydgadur – 167 bodů, Res. CACT

  3. GR Chip Chlupasté štěstí – 166 bodů

  4. GR Brilliant Leader of White Enny – 162 bodů

  5. GR Catrin od Zlaté Delfi – 159 bodů

  6. GR Annie z Týnského Podskalí – 157 bodů

  7. FCR Conny od Turoveckých rybníků – 154 bodů, CACT

  8. FCR Fantastic Frodo Dark Angel od Teplic – 147 bodů, Res. CACT

KPZ Tovačov 23. 7. 2016 – Severomoravské Derby

  1. LR Lee Grand Sarblet – 232 bodů, CACT

  2. GR Eliot z Královských teras – 232 bodů, CACT

  3. GR Darsy z Kolbyho vršku – 232 bodů, Res. CACT

  4. FCR Magic Myself of Bohemia Luxyvett – 232 bodů, CACT

  5. LR Edgar English Spy of Dashby – 228 bodů, Res. CACT

  6. FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 227 bodů, Res. CACT

  7. LR Armant Rose z Českomoravské Vysočiny – 227 bodů

  8. LR Ara Merlucius – 227 bodů

  9. GR Brillant Leader of White Enny – 222 bodů

  10. NSR Piktook´s Five Island Caddy – 222 bodů, CACT

KZVP Tovačov 24. 7. 2016 – Severomoravské Derby

1.GR Áres Flores Vitae – 172 bodů, CACT

2.LR Edgar English Spy of Dashby – 172 bodů, CACT

3.FCT Magic Myself of Bohemia Luxyvett – 172 bodů, CACT

4.FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 168 bod, Res. CACT

5.LR Avar Black – Magic Luckykay – 167 bodů, Res. CACT

6.LR Julián Janis Joplin – 167 bodů

7.NSR Piktook´s Five Island Caddy – 163 bodů, CACT

8.LR Ara Merlucius – 163 bodů

9.LR Lee Grand Sarblet – 161 bodů

10.GR Lord Wizard Nenuoramos – 135 bodů, Res. CACT

KPZ Chostníkovo Hradiště 30. 7. 2016 – Východočeské Derby

  1. LR Corinna Merlucius – 232 bodů, CACT

  2. GR Brietney Sweet Albipolis – 232 bodů, CACT

  3. LR Casey Anazing Frace – 232 bodů, Res. CACT

  4. GR Darius Flores Vitae – 232 bodů, Res. CACT

  5. GR Rhapsody Misantos – 232 bodů

  6. GR Don Pepper Zlatá kudrnka – 232 bodů

  7. GR Catryn od Zlaté Delvi – 228 bodů

  8. LR Collet Amazing Frace – 227 bodů

  9. LR Aliza ze Strakovské myslivny – 227 bodů

  10. LR Cee Amazing Frace – 227 bodů

  11. GR Otis Artemis Gold – 222 bodů

  12. GR Souvenir Fleur de Jasmin – 217 bodů

  13. LR Bonny Lis Horské vršky – 212 bodů

  14. LR Nebthet z Českomoravské vysočiny – 211 bodů

  15. GR Coral z Liblických rákosin – 202 bodů

KZVP Chostníkovo Hradiště 31. 7. 2016 – Východočeské Derby

  1. GR Don Fabio z Liblických rákosin – 172 bodů, CACT

  2. GR Brietney Sweet Albipolis – 172 bodů, Res. CACT

  3. GR Make Right Decisions Brdské zlato – 172 bodů

  4. LR Nebthet z Českomoravské vysočiny – 172 bodů, CACT

  5. GR Don Pepper Zlatá kudrnka – 168 bodů

  6. LR Corinna Merlucius – 168 bodů

  7. LR Cee Amazing Frace – 167 bodů

  8. GR Souvenir Fleur de Jasmin – 167 bodů

  9. GR Christopher Bismilláhl – 166 bodů

  10. LR Collet Amazing Frace – 165 bodů

  11. GR Darius Flores Vitae – 162 bodů

  12. GR Otis Artemis Gold – 150 bodů

  13. Cheek To Cheek Jack The Bear – 143 bodů

KPZ Domanín 13. 8. 2016 – Jihočeské Derby retrieverů

1.FCR Cesar od Turoveckých rybníků – 232 bodů, CACT

2.GR Jezinka Chlupaté štěstí – 232 bodů, CACT

3.GR Diamond Destiny Golden Martha – 232 bodů, Res. CACT

4.GR Christopher Bismilláhl – 227 bodů

5.FCR Black Nikkita Wild Happiness – 227 bodů, Res. CACT

6.GR Viki Chlupaté štěstí – 227 bodů

7.GR Rhapsody Misantos – 227 bodů

8.GR Garsis Rose Aurea Rose – 223 bodů

9.LR Olivia z Ročkova – 219 bodů, CACT

10.GR Armóns Golden Hevanar – 217 bodů

11.FCR Daffy ze Starého Brázdima – 217 bodů

12.LR April Kovinox Puppy Dogs – 213 bodů, Res. CACT

KZVP Domanín 14. 8. 2016 – Jihočeské Derby retrieverů

1.LR Olivia z Ročkova – 172 bodů, CACT

2.GR Rhapsody Misantos – 172 bodů, CACT

3.GR Viki Chlupaté štěstí – 172 bod, Res. CACT

4.FCR Black Nikkita Wild Happiness – 172 bodů. CACT

5.GR Jezinka Chlupaté štěstí – 172 bodů

6.GR Armóns Golden Hewanar – 172 bodů

7.GR Diamond Destiny Golden Martha – 168 bodů

8.GR Christopher Bismilláhl – 162 bodů

9.FCR Cézar od Turoveckých rybníků – 161 bodů, Res. CACT

10.LR Lara z Vltavotýnských lesů – 160 bod, Res. CACT

11.FCR Cinderella Tercius – 158 bodů

KPZ Bobrůvka 24. 9. 2016 – Jihomoravské Derby retrieverů

  1. LR Ellie Ideal Dog – 232 bodů, CACT

  2. GR Karkulka Chlupaté štěstí – 232 bodů, CACT

  3. LR Edgar English Spy of Dashby – 232 bodů, Res. CACT

  4. GR Little Viloet´s Like a Hurrikane – 228 bodů, Res. CACT

  5. LR Elizabeth Enjoy of Dashby – 227 bodů

  6. FCR New Superstar Bohemia Luxyvett – 227 bodů, CACT

  7. LR Armand Rose z Českomoravské Vysočiny – 221 bodů

  8. LR Black Magic z Černobílé duhy – 212 bodů

KZVP Bobrůvka 25. 9. 2016 – Jihomoravské Derby retrieverů

  1. GR Jezinka Chlupaté štěstí – 172 bodů, CACT

  2. GR Druppi My Joy – 172 bodů, Res. CACT

  3. LR Ellie Ideal Dog – 166 bodů, CACT

  4. LR Black Magic z Černobílé duhy – 166 bodů, Res. CACT

  5. LR Elizabeth Enjoy of Dashby – 164 bodů

KPZ Kyselka – Radošov 8. 10. 2016 – Západočeské Derby retrieverů

  1. FCR Black Nikkita Wild Happiness – 232 bodů, CACT

  2. GR Eliot z Královských teras – 232 bodů, CACT

  3. GR Angel Wings Magic Spell – 232 bodů, Res. CACT

  4. GR Rhapsody Misantos – 228 bodů

  5. GR Berenika Chlupaté štěstí – 227 bodů

  6. GR Christopher Bismilláhl – 227 bodů

  7. GR Believe Christiny Magic Spell – 227 bodů

  8. LR Crazy z Muchovy boudy – 221 bodů, CACT

KZVP Kyselka – Radošov 9. 10. 2016 – Západočeské Derby retrieverů

  1. LR Crazy z Muchovy boudy – 172 bodů, CACT

  2. GR Eliot z Královských teras – 172 bodů, CACT

  3. GR Believe Christiny Magic Spell – 172 bodů, Res. CACT

  4. GR Rhapsody Misantos – 172 bodů

  5. GR Little Viloet´s Like a Hurricane – 172 bodů

  6. FCR Black Nikkita Wild Happiness – 167 bodů, CACT

  7. GR Christopher Bismilláhl – 166 bodů

  8. GR Amor Benjamin od Kojetických skal – 166 bodů

  9. GR Berenika Chlupaté štěstí – 162 bodů

KLZ Houštka 1. 10. 2016 – Svatováclavský pohár 

  1. LR Barid Wooden Heaven – 256 bodů, CACT

  2. LR Aliza ze Strakovské myslivny – 255 bodů, Res. CACT

  3. NSR Absolut First Ida Garonera – 251 bodů, CACT

KPZ Houštka 2. 10. 2016 – Svatováclavský pohár

  1. GR Catryn od Zlaté Delvi – 232 bodů, CACT

  2. GR Ghost Jax Aurea Rosa – 227 bodů, Res. CACT

  3. LR Julián Janis Joplin – 227 bodů, CACT

  4. LR Aliza ze Straskovské myslivny – 223 bodů, Res. CACT

  5. GR Christopher Basmilláhi – 222 bodů

  6. GR Britney Sweet Albipolis – 219 bodů

Výsledky vícedenních zkoušek 2016

KZPR Stříbřec 25. – 26. 6. 2016

  1. LR Aliza ze Strakovské myslivny – 422 bodů, CACT

  2. GR Eliot z Královských teras – 422 bodů, CACT

  3. LR Pat z Proutku – 416 bodů, Res. CACT

  4. FCR Cinderella Tercius – 409 bodů, CACT

  5. LR Arny Bohemian Chocolate – 406 bodů

  6. GR Ghost Jax Aurea Rosa – 403 bodů, Res. CACT

  7. FCR Cezar od Turoveckých rybníků – 415 bodů, II. cena

  8. FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 412 bodů, II. cena

  9. LR Corinna Merlucius – 403 bodů, II. cena

  10. GR Áres Flores Vitae – 398 bodů, II. cena

  11. FCR Arwi Valery Bohemia Tilia – 397 bodů, II. cena

  12. GR Francis Rangee Aurea Rosa – 395 bodů, II. cena

  13. LR Nebthet z Českomoravské vysočiny – 371 bodů, II. cena

  14. GR Achiles Silvis Sancti Huberti – 376 bodů, III. cena

KZPR Třeboň 27. – 28. 8. 2016

1.FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 417 bodů, CACT

2.GR Godolloi – Huncut Vadász Liza – 413 bodů, CACT

KVZPR Hájenka u Pištory 10. – 11. 9. 2016

  1. GR Ghost Jax Aurea Rosa – 524 bodů, CACT

  2. GR Áres Flores Vitae – 483 bodů, II. cena

  3. GR Don Pepper Zlatá kudrnka – 483 bodů, II. cena

  4. Nebthet z Českomoravské Vysočiny – 482 bodů, II. cena

  5. GR Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna – 468 bodů, III. cena

  6. FCR Bonnie ze Starého Brázdima – 445 bodů, III. cena

KVZPR Třeboň 15. – 16. 10. 2016 – Rožmberský pohár

  1. GR Catrin od Zlaté Delfi – 506 bodů, CACT

  2. LR Black Magic z Černobílé duhy – 503 bodů, CACT

  3. CBR Hippi Jack Libami – 492 bodů, CACT

  4. LR Lutra Lutra z Vltavotýnských lesů – 488 bodů, Res. CACT

  5. GR Rhapsody Misantos – 507 bodů, II. cena

  6. LR Aliza ze Strakovské myslivny – 504 bodů, II. cena

  7. FCR Black Nikkita Wild Happiness – 491 bodů, II. cena

  8. GR Áres Flores Vitae – 489 bodů, II. cena

  9. GR Don Fabio z Liblických rákosin – 486 bodů, II. cena

  10. GR Oliver Watterloo Jr. Artemis Gold – 485 bodů, II. cena

  11. LR Avar Black – Magic Luckykay – 483 bodů, II. cena

  12. FCR Now I´m Here Exotic Lunas – 474 bodů, II. cena

  13. LR Julián Janis Joplin – 473 bodů, II. cena

  14. GR Anabella od Úpatí Spáleníku – 463 bodů, II. cena

  15. GR Darius Flores Vitae – 483 bodů, III. cena

  16. LR Empress Messalina of Bohemia Bras – 474 bodů, III. cena

  17. GR Anežka Herberta ze Štěpánova mlýna – 473 bodů, III. cena

  18. LR Barit Wooden Heaven – 473 bodů, III. cena

  19. GR Don Pepper Zlatá Kudrnka – 472 bodů, III. cena

  20. Alr Nebthet z Českomoravské Vysočina – 467 bodů, III. cena

  21. GR Little Viloet´s Like a Hurricane – 464 bodů, III. cena

MKVZ slídičů Horní Kněžeklady 23. – 25. 9. 2016

XXVII. Memoriál Mileny Štěrbové

Nominováno na MMŠ bylo 21 psů – 8 německých křepeláků, 6 welššpringršpanělů, 4 angličtí špringršpanělé a 3 angličtí kokršpanělé. Ovšem někteří nominovaní se na poslední chvíli omluvili a startovalo 16 psů – 7 NK, 4 WSS, 2 ASS, 3 AC. Na prvním místě se umístil Ing. Jaroslav Šarman s anglickým kokršpanělem Adélou z Březnického Balkánu, na druhém místě Mgr. Marcela Velebová s německým křepelákem Ambrou Axally a na třetím místě Václav Turhober s anglickým kokršpanělem Artys Blue Tiffany Diamond. Za další velmi úspěšné lze považovat i dalších sedm slídičů, kteří obstáli (viz. výsledky). Rozhodčími byli: Ing. Jan Horyna, Miloš Kašpar, Alois Havrlant, Jaroslav Hudlík, Jindřich Šimara, Milan Řezníček, Milan Nosek, Martin Petráň, Jan Brom, Ing. Veronika Bromová, Lucie Šeráková, Ing. Jarmila Jindřichovská, Ing. Irena Erhartová a patří jim za třídenní vystupování velké poděkování.

1.AC Adéla z Březnického Balkánu – 466 bodů, CACT, CACIT, Nejlepší les

2.NK Ambra Axally – 440 bodů, CACT, Res. CACIT

3.AC Artys Blue Tiffany Diamond – 431 bodů, Res. CACT, Nejlepší pole

4.NK Bady z Koutského Jalovčí – 438 bodů, II. cena

5.ASS Ganwales Rosalie Princess Buxusson – 420 bodů, II. cena

6.NK Imir z Wdeckiego Parku – 420 bodů, II. cena

7.WSS Bereta Idol Bohemia – 402 bodů, II. cena, Nejlepší voda

8.NK Geisy z Šilhanova chovu – 462 bodů, III. cena

9.WSS Irwin Merylic – 345 bodů, III. cena

10.WSS Gintonic Minebea – 239 bodů, III. cena

sbor-rozhodcich.jpg 

sbor rozhodčích

vitez-mms-2016.jpg

vítěz MMŠ 2016

K úspěchům blahopřeji, výcvikové odznaky budou od roku 2017 předávány na klubových výstavách. Vůdci, jenž na ně mají nárok, se nahlásí na vycvikarkchls@seznam.cz.

 

 Mgr. Marcela Velebová

Výcvikář KCHLS

 

Sekce německého křepeláka

Nejúspěšnější jedinci NK při KCHLS roku 2016:

Pes: Imir z Wdeckiego parku, majitel: František Sedlák

Fena: Ambra Axally, majitelka: Marcela Velebová

uspesni-jedinci-nk-na-mms.jpg

úspěšní jedinci NK na MMŠ

 

 
 

 


Archiv

Kalendář
<< srpen / 2017 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 75826
Měsíc: 761
Den: 29